Про нас

Підприємство «ВК «ЦИТАДЕЛЬ-МЕТАЛ» було засновано в 2002 році. Ми спеціалізуємося на виготовленні металевих виробів, метизної продукції, виконуємо гаряче цинкування металоконструкцій.

Гаряче цинкування металоконструкцій дозволяє захистити їх від впливів корозії, цим самим продовжують термін експлуатації металевих конструкцій. Ми використовуємо ванни з розплавом цинку 99%, що забезпечує безпеку і екологічність. Якість покриття відповідає ГОСТ 9.307-89, DIN EN 10240, ASTM A123. Наші фахівці знають всі тонкощі гарячого цинкування, тому всі види робіт будуть виконані на найвищому рівні.

Продаж оцинкованого металопрокату і металоконструкцій

На сьогодні наша компанія є надійним виробником оцинкованого металопрокату для будь-яких сфер промисловості. У нас Ви можете замовити виготовлення будь яких партій оцинкованного прокату такого як:

оцинкований швелер;
оцинкований прут, арматура;
оцинкована смуга;
оцинковані труби;
оцинковані двутаври;
оцинкований кутик;
оцинкований лист.

Ми виробляємо металопрокат в будь-яких обсягах - від декількох штук до великих партій. Приймаємо замовлення на виготовлення металевих конструкцій за кресленнями Замовника. На всю оцинковану продукцію надаємо гарантію!

Болт подвійного згину U-подібна скоба, П-подібні стремянки, хомути, болти, скоби, стремянки, шпильки. Метизна продукція від виробника

Реалізуємо хомути для кріплення труб. В наявності великий асортимент П- і U-образних болтів. Ми пропонуємо як стандартні варіанти, так і є можливість виготовлення під будь-які параметри. Чи можемо виробляти продукцію навіть не великими партіями 20-50 шт.

Варто відзначити, що «ВК «ЦИТАДЕЛЬ-МЕТАЛ» є єдиним в Україні виробництвом, яке реалізує U-болти подвійного згину і Л-болти.

Асортимент метизної продукції яку випускає наше підприємство настільки великий, що данному напрямку присвячений окремий інтернет магазин.

Власне виробництво і кваліфікований персонал дозволяє виробляти нам продукцію високої якостей, а послуги виконуються на найвищому рівні. Наше підприємство працює без посередників, що позитивно впливає на ціни послуг, що надаються і товарів. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати, що підтверджує наш професіоналізм. Займаємося логістикою, що дозволяє без проблем доставити товар в потрібну точку країни.
ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ